6
5
1
7
2
9
4
8
3

Laipni lūgti!

DAAD Informācijas centrs Rīgā pārstāv Igauniju, Latviju un Lietuvu.

!!! DAAD aktuālais stipendiju piedāvājums!!!


Mēs informējam par studiju iespējām Vācijā, palīdzam veidot akadēmisko sadadarību, konsultējam studentus un zinātniekus par stipendiju iespējām visos akadēmiskās izglītības un darba posmos, kā arī esam kontaktpersonas jautājumos, kas attiecas uz ģermānistikas jomu un citām ar Vāciju saistītām aktivitātēm.

 

Saņemiet jaunako informāciju mūsu mājas lapā, Facebook vietnē un atrodiet jaunumus mūsu notikumu kalendārā!

Sazinieties ar mums pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai telefonu +371 67228800, vai apmeklējiet mūs birojā Rīgā, Kaļķu ielā 1 -402. telpā (RTU ēkas 4. stāvā)!

fb icon/daadriga    Twitter/DAAD_Baltics

Nosūtiet „Bestellung Rundbrief“ uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un abonējiet mūsu jaunumu lapu, kura aptuveni vienu reizi mēnesī iznāk vācu un angļu valodā!

Bez tam mēs regulāri rīkojam informācijas pasākumus. Papildus mūsu kalendārā minētajiem pasākumiem, mēs labprāt varam doties pie Jūsu organizācijas, vienalga vai pārstāvat skolu, augstskolu, uzņēmumu, politisku institūciju, NVO vai kādu citu organizāciju. Informācijas saturu varam individuāli pielāgot, veidojot to kā prezentāciju, atvērtas diskusijas vai individuālas sarunas formā.

Tāpat mēs labprāt piedalāmis arī karjeras konsultāciju pasākumos, piemēram, karjeras dienās, „Starptautiskajās dienās“, “Studijas ārzemēs“ un līdzīgos Jūsu institūcijas rīkotos pasākumos.

Mūsu pakalpojumi ir bezmaksas.

Pasākumus pamatā piedāvājam vācu, angļu vai latviešu valodā, vai arī, miksējot šīs trīs valodas. Par pasākumiem, kuros nepieciešams igauņu, lietuviešu vai krievu valodas lietojums, ir iespējams iepriekš vienoties.

Papildus indivuduāli pielāgotam saturam pamatā piedāvājam sekojošus standarta formātus:

  1. Klasisks informācijas pasākums: prezentācija par studijām un pētniecību Vācijā un par stipeniju iespējām (uzsvars pēc vajadzības var tikt likts uz studijām un/vai pētniecību).

  2. Vācu valoda no bērnudārza līdz pētniecības stipendijai: iemesli par labu vācu valodai un iespējas ar vācu valodu (īpaši piemērots jauniešiem un vecākiem ar bērniem).

  3. Vācu valoda pasaulē un Baltijā: vācu valodas nozīme pasaulē šodien un pagātnē ar īpašu akcentu Baltijas valstu kontekstā.

  4. Darba grupas: stipendiju pieteikumi studentiem un/vai pētniekiem.

  5. Viktorīnas un spēles – Vācu valoda un Vācija: tuvāk nekā domājam! Jauniešiem. Ja pastāv interese, šo pasākumu var apvienot ar izpēti par vācu valodas klātbūtni Jūsu organizācijas vidē.

Vācu valoda bērniem – rotaļīgs ieskats nemaz ne tik svešā valodā un ar to sasitītās lietās.

 

Aktuālākā informācija par studiju un pētniecības iespējām Vācjā regulāri tiek publicēta arī mūsu Facebook profilā

 

DAAD Information Centre Riga
Kalku iela 1-402, LV-1658, Riga, Latvia
+371 67228800, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Darba laiki:
I, IV 14-18
II, III 10-14 

Papildus informācija